Palący się bezpiecznik astra g coupé 2.0 turbo

Wszystko, co dotyczy Opla Astra - diagnostyka, silnik benzynowy, silnik diesel, lpg, oleje, skrzynia biegów, klimatyzacja, ogrzewanie, karoseria, wnętrze, elektryka, nadwozie, zawieszenie, amortyzatory, klocki, tarcze hamulcowe, koła, felgi, opony i pozostałe tematy.
granat1991
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 17, 19:20
Województwo: pomorskie
Imię: Sebastian
Model: Astra
Silnik: 2.0 turbo

Post autor: granat1991 »

Witam wszystkich serdecznie .
Mam problem ze swoją astra g bertone 2.0 turbo
Stałem w korku zapalił mi się wiatraczek na zegarze po czym check engine zaśmierdziało spalenizna . Przyjechałem do domu zaczepem rozbierać wszystko po kolei i sprawdzać co się stało. Wyjąłem wentylator główny podłączyłem na styk i działa sprawdziłem instalacje praktycznie cała wszystko Ok doszedłem do tego ze odpiął mi się kabel od wentylatora klimatyzacji po jego podłączeniu i złożeniu wszystkiego do kupy podłączam akumulator a pierwszy z dużych bezpieczników tych obok wlewu płynu chłodzącego odrazu się przepalił . Zacząłem sprawdzać przekaźniki wszystkie całe nie popalone bezpieczniki tak samo . Za co odpowiada ten bezpiecznik pierwszy wartości 30A zielony mówimy o silnik z20let turbo może ktoś miał już taki problem i jest mi w stanie pomoc ?

Wróć do „Opel Astra Forum”