[Astra F Bertone] Bezdasznik By Junior

Tutaj prezentujemy nasze Ople i ich modyfikacje, wymiany, naprawy.
Awatar użytkownika
EmElPe
Forumowicz
Posty: 214
Rejestracja: 29 gru 14, 12:48
Województwo: warmińsko-mazurskie
Imię: Patryk
Model: Astra
Silnik: 17TD
Lokalizacja: SOLDAU

Post autor: EmElPe »

Niech ci guziczek służy :) Mówiłem ,że szybko dojdzie :)
Junior
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 29 gru 14, 23:16
Województwo: śląskie
Imię: Damian
Model: Astra
Silnik: c18xel

Post autor: Junior »

No więc tak ... Odkurzam kotleta ;)
jak wiadomo z majówki i innych źródeł np insta bądź FB, astra żyje ma się dobrze na majówce jak i na Owla robiła za assistance holując GSI stratosa gdzie padły 2 silniki w ciągu 3 tygodni... do rzeczy, w tym sezonie nic się nie działo z modyfikacji grubszych wszystko widać na zdjęciach ;) ogólnie auto wyciągnąłem z garażu dopieściłem, odkurzyłem, umyłem i tak dalej :D i pojechała na majówkę zdobywując II miejsce na najniższą astrę zlotu ;), potem zlot w Łodzi jakim był Opel Wir leben Auto ;) obecnie w ten weekend odwiedziłem Summer Car Party, także w tym miesiącu same imprezy ;)
Już na Owli chciałem shamować Astre i zobaczyć czy trzyma te 115HP bo ciągnie niesamowicie ;) ale że GSI się $^&*%^& (stosunkować) to nie miałem czasu na to, dowiedziałem się że na SCP też będzie hamownia to bez wątpienia ściągałem zderzak (mimo tłumu ludzi przechodzących) i pojechałem na rolki, oczywiście problem był z wjazdem.. czemu mnie to nie dziwi :twisted: po 3ech próbach wskoczyła idealnie w swoje miejsce 8-) no i maszyna ruszyła, ku naszemu zdziwieniu na monitorze pokazało 128hp i 168Nm jak na c18xel coś musiało być porobione ... nie istotne komprecha ponad 14atmosfer i taki wynik kusi by zostawić motor :) na koniec kilka fotek, niestety ściepków bo dawno nie wrzucałem postów także różne ściepki ;)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Junior
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 29 gru 14, 23:16
Województwo: śląskie
Imię: Damian
Model: Astra
Silnik: c18xel

Post autor: Junior »

odrzewamy kotleta ! :)

nie będę opisywać ponieważ i tak prawie nikt nie czyta, a ten kto zainteresowany to na FB ma całą relację, w każdym razie fotki bo to tylko ludzie oglądają :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Showroom / Pochwal się swoim Oplem”