[Corsa B] CIORNA KOZA C16SE

Tutaj prezentujemy nasze Ople i ich modyfikacje, wymiany, naprawy.
kylu$64
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 2 sty 15, 1:11
Województwo: lubelskie
Imię: Krzysztof
Model: Corsa
Silnik: Z12XEP
Lokalizacja: Łęczna

Post autor: kylu$64 »

mega corsa, mam nadzieje że się jeszcze spotkamy na następnym zlocie :)

Pozdr :)
Awatar użytkownika
Maćko_93
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 11 sie 15, 1:47
Województwo: łódzkie
Imię: Maciek
Model: Corsa
Silnik: C16SE

Post autor: Maćko_93 »

W przyszłym sezonie jest taka szansa jak najbardziej :) Potem auto idzie na sprzedaż, ew. jak się nie sprzeda za fajne pieniądze, to je trochę porozbieram, ucywilizuję i oddam Mamie, a ja przesiadam się na E36, już i tak długo wytrzymałem bez RWD :P . Zresztą w sumie już wisi na OLX, ale na razie to takie badanie nastrojów.
Awatar użytkownika
Administrator
Administrator
Posty: 198
Rejestracja: 28 gru 14, 0:30
Województwo: mazowieckie
Imię: Marcin
Model: Zafira
Silnik: Z19DT
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Administrator »

Może jakieś nowe zdjęcia auta? Bo bardzo mi się podoba ta Twoja Corsa.
Awatar użytkownika
Maćko_93
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 11 sie 15, 1:47
Województwo: łódzkie
Imię: Maciek
Model: Corsa
Silnik: C16SE

Post autor: Maćko_93 »

Chwilowo za dużo nowości nie ma, przez zimę było jeżdżone na co dzień także teraz trzeba trochę rzeczy poogarniać na sezon :P
Obrazek
Obrazek

Fotki z ubiegłego tygodnia, po wrzuceniu z powrotem letnich opon i skręceniu gwintu z przodu trochę bardziej, niż to było w ubiegłym sezonie :P
Obrazek
Obrazek

Jakieś lepsze aktualne zdjęcia porobię na dniach, bo w sumie poza roll shotami z jesieni to od nie mam żadnych aktualnych i dobrych zdjęć aktualnego setupu. W przeciągu miesiąca będzie malowany przód poza maską, bo od ubiegłego roku tworzył sie różne babole, i w końcu progi z GSi. Była spora szansa na posadzenie tyłu tak, jakbym chciał, bo znalazłem niskie sprężyny, ale niestety na 90% ktoś mnie uprzedził. Mógłbym wrzucić też popularne w BMW E36 "betony", bo pasują, ale byłaby straszna taczka :/
Awatar użytkownika
Maćko_93
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 11 sie 15, 1:47
Województwo: łódzkie
Imię: Maciek
Model: Corsa
Silnik: C16SE

Post autor: Maćko_93 »

Obiecane świeże lepsze zdjęcia
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z planowanych nowinek to wpadną jednak z przodu heble 256mm i w końcu grill z GSi :)

Po przemyśleniach postanowiłem jednak spróbować założyć z tyłu sprężyny betony, tylko wersję budżetową, żeby nie wywalić kasy w błoto gdyby okazało się, że jest taczka. Mam nadzieję, że nie będzie, bo ostatnio kolega założył tego typu sprężyny do compacta E36 i nie jest źle. A wersja budżetowa, czyli nie "betony e36" z olx, a protoplasty, czyli sprężyny sprzęgła z bizona :mrgreen: Wymiary mają identyczne, z tego co słyszałem są chyba nieco bardziej miękkie, co mnie akurat pasuje, do tego gumy podwyższające 3cm i myślę, że będzie ok. Zobaczymy.
Awatar użytkownika
Teo
Klubowicz
Posty: 201
Rejestracja: 31 gru 14, 10:14
Województwo: pomorskie
Imię: Przemek
Model: Astra
Silnik: Z16XE

Post autor: Teo »

Nie myślisz o mniejszym profilu opony z przodu?
|Skoda Favorit 135LS 91" | Pierwsze kroki
|Opel Vectra A C20NE CD LPG 92" | Pierwsza miłość
|Opel Astra G Z16XE LPG 01"| Mieszane uczucie
Awatar użytkownika
Maćko_93
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 11 sie 15, 1:47
Województwo: łódzkie
Imię: Maciek
Model: Corsa
Silnik: C16SE

Post autor: Maćko_93 »

Już w ubiegłym roku zmieniałem i tak, bo teraz mam 175/50, a wcześniej miałem 195/50. Tak już zostanie, są inne rzeczy, które chcę zrobić, a poza tym w przeciągu roku lub mniej auto będę sprzedawał, więc z nadmiarem rzeczy już nie chcę cudować.
Awatar użytkownika
Maćko_93
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 11 sie 15, 1:47
Województwo: łódzkie
Imię: Maciek
Model: Corsa
Silnik: C16SE

Post autor: Maćko_93 »

W sobotę rozpocząłem sezon: zrobiony prawie 600 kilometrowy trip w 4 auta z Łodzi najpierw do Włocławka do znajomych, potem z nimi, w sumie już w 7 aut, do Poznania na # Wanteds Hunting Night, i z Poznania z powrotem do Łodzi :D Świetny wypad, tylko strasznie trzęsie na tych autostradach :mrgreen: Z okazji wyjazdu skręciłem jeszcze trochę gwint, zostało 1,5cm regulacji i chyba już siedzi na odboju xD Sprężyny betony na tył + gumy zakupione, kwestia znalezienia dogodnego terminu by to poskładać.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Maćko_93
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 11 sie 15, 1:47
Województwo: łódzkie
Imię: Maciek
Model: Corsa
Silnik: C16SE

Post autor: Maćko_93 »

Miałem sprzedawać auto, ale potem coś mnie naszło, zmieniłem zdanie i zamiast tego kupiłem nowe koło :mrgreen:
Speedline Maracanna z Clio 16S, 6.5 x 15" ET36, opona Nankang NS2 165/50. Tył pójdzie jeszcze w dół. Muszę jeszcze ogarnąć ładnie piasty, zmienić śruby na nowe itp.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kruszyn
Moderator
Posty: 141
Rejestracja: 28 gru 14, 19:09
Województwo: mazowieckie
Imię: Mateusz
Model: Astra
Silnik: K 1.4T
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kruszyn »

całkiem inne auto :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Showroom / Pochwal się swoim Oplem”