Powitanie , Prośba :) Pomocy !!!!!

Chcesz kupić Opla, ale masz dylemat przed zakupem? Forum dla wszystkich przyszłych posiadaczy Opla, jak kupić, na co zwrócić uwagę, sprawdzanie auta przed zakupem, rozkodowywanie numeru VIN.
Halakm
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 9 lut 17, 8:22
Województwo: śląskie
Imię: Michał
Model: Calibra
Silnik: 2.0 8V

Post autor: Halakm »

Witam wszystkich. Na imię mam Michał, jestem ojcem 2 dzieci ( 3 w drodze ) :) ,mieszkam w Katowicach. Na chwilę obecną nie jestem posiadaczem Opla ( był Kadet 1.6 Tifany , Vectra 1.8 16V combi , 1.6 16V sedan , Zafira 2.0 DTL ). Na codzień poruszam się Santa Fe 4x4. Obecnie stuknęło 35 lat i powróciło marzenie z czasów młodości. Wybór padł na Calibre w wersji z ASB. Proszę kogokolwiek o pomoc. Po kurtce opiszę : W sobotę jestem umówiony na kupno Calibry . Muszę jechać połowę Polski :(
Czy jest ktoś z okolic Gniezna kto się interesuje i widział to auto : https://www.otomoto.pl/oferta/opel-calibra-2-0-8valufelgiautomatimport-niemcytwoje-auto-w-rozliczeniu-ID6yBEGT.html#xtor=SEC-8 .
Wiem że jest wiele tematów dotyczących zakupu samochodu.
Jak wygląda to wiem, widać wady i zalety na fotkach. Wyposażenie nie interesuje mnie. Ważne że automat i pancerny silnik.
Bardzo proszę o podpowiedź czy warto jechać po ten samochód. ( do ceny opłaty doliczyć trzeba. ) Zdjęcia stare więc stoi jakiś czas. Sprzedawca twierdzi że wszystko z autem ok i mogę wracać na kołach do Katowic. Czeka mnie podroż pociągiem 7 godzin , więc sami rozumiecie. Będę bardzo wdzięczny za poradę . Dla chętnego pomocy będę bardzo wdzięczny i obiecuje 0,7 Jasia Wędrowniczka pocztą polską albo kurierem :)))))) Dla chętnych podaje adres mail ; halakm@poczta.fm , tel 793-523-321 .
Myślę że znajdzie się jakiś fachowiec na forum który oceni samochód. Pozdrawiam Michał . Prosze też o nie kasowanie postu przynajmniej do jutra ( jeśli nieświadomie naruszyłem zasady ). Dla zainteresowanych obiecuję foto relację z zakupu . CDN...
Awatar użytkownika
mikkey
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 15 gru 16, 21:57
Województwo: lubuskie
Imię: Franciszek
Model: Astra
Silnik: 1.6

Post autor: mikkey »

w necie masz firme zajmujaca się własnie sprawdzaniem aut na terenie całej polski :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupuję Opla. Prośby o opinię przed zakupem”