Regeneracja Trubosprężarek! turbosprezarki-torun.pl

Zapraszamy do prezentowania swoich usług. W tym dziale można oferować swoje usługi z zakresu mechaniki/elektroniki/lakiernictwa/blacharstwa i innych.
Awatar użytkownika
TochA
Klubowicz
Posty: 154
Rejestracja: 27 lut 2015, 19:22
Województwo: kujawsko-pomorskie
Imię: Bartosz
Model: Astra
Silnik: 20SEH
Lokalizacja: Lubicz k.Torunia

Regeneracja Trubosprężarek! turbosprezarki-torun.pl

Post autor: TochA »

Witam zmotoryzowanych !

Problemy z turbosprężarką ? Brak mocy ? Uszkodzenie "samo z siebie" lub w wyniku awarii silnika ? A może rutynowa kontrola przy okazji demontażu związanej z inną naprawą ? Koniecznie sprawdź naszą ofertę !

Firma handlowo-usługowa "REWER" istnieje od 1992 roku. Specjalizuje się w sprzedaży części samochodowych marki Mercedes - Benz jak i również
kompleksową obsługą serwisową, dysponując profesjonalnym warsztatem i wyposażeniem. Kilkanaście lat działalności na rynku, specjalizacja w jednej marce, wykwalifikowana kadra oraz nowoczesne zaplecze firmy - to pozwala zapewnić naszym klientom, usługi na wysokim poziomie.

Kojarzeni jesteśmy przede wszystkim z marką Mercedes i Bosch. Jednak nasza firma dążąc do zaspokojenia potrzeb Klientów nieustannie rozszerza wachlarz usług - m. in. o profesjonalny serwis turbosprężarek wszelkiego typu:

- naprawa i regeneracja powierzonego sprzętu

- sprzedaż części i nowych turbosprężarek do samochodów osobowych, dostawczych oraz innych pojazdów i maszyn (m. in. maszyn budowlanych, łodzi, generatorów itp.)

Oferujemy serwis i sprzedaż turbosprężarek marek:

- Garrett
- Mitsubishi
- KKK
- Schwitzer
- IHI
- Holset

* Gwarantujemy najwyższą jakość oferując usługi wykonane za pomocą nowoczesnego sprzętu i przez wykwalifikowanych pracowników !
* Towar objęty jest 12 miesięczną gwarancją !


Adres: Toruń, ul. Szosa Chełmińska 178

Zapraszamy ! Trubosprężarki-Toruń.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oferuję usługi”