Opel corsa C pare problemow

Wszystko, co dotyczy Opla Corsa i pokrewnego Opla Combo - diagnostyka, silnik benzynowy, silnik diesel, lpg, oleje, skrzynia biegów, klimatyzacja, ogrzewanie, karoseria, wnętrze, elektryka, nadwozie, zawieszenie, amortyzatory, klocki, tarcze hamulcowe, koła, felgi, opony i pozostałe tematy.
karas
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 16, 12:47
Województwo: świętokrzyskie
Imię: rafal
Model: Corsa
Silnik: 1.4

Post autor: karas »

Witam mam problem z dobraniem sensora poduszki do opla corsa c 1.4 90km 2001 posiadam 2 poduszki z przodu i 2 w przednich siedzeniach po bokach. Swieci mi sie caly czas na czerwono poduszka powietrzna i nie ma połaczenia miedzy sensorem a komputerem. Mam sensor o nr 24466287 ale nie moge spotkac takiego samego czy możliwe jest wsadzenie zamiennika? W sumie nie jestem pewny czy mam dobry sensor bo od kupna swieci:)

Druga sprawa temperatura zewnetrzna nie jest wyswietlana na zegarze radia sa tylko ---
Zamówilem drugi czujnik lecz po wymianie to samo bez zadnych zmian

Swieci sie caly czas kontrolka sinika, samochod na benzynie nie rowno pracuje brakuje mu mocy dopiero ok 3tys jest jakies przyspieszenie. Czasami na benzynie jak jest zimny kontrolka zaczyna mrygac i auto nie jedzie, musze stanąc poczekac chwile i odpalic jeszcze raz.Rzuca nim przy spokojnym dodawaniu gazu
Czasami na gazie przy puszczeniu i ponownym dodaniu gazy strzela z rury, jakby ktos rzucił pedarde taki huk.


Moze posiada ktos do sprzedania siniczki do lamp?

Wróć do „Opel Corsa Forum, Opel Combo Forum”