Omega B 98r diesel 101km

Wszystko, co dotyczy Opla Omega - diagnostyka, silnik benzynowy, silnik diesel, lpg, oleje, skrzynia biegów, klimatyzacja, ogrzewanie, karoseria, wnętrze, elektryka, nadwozie, zawieszenie, amortyzatory, klocki, tarcze hamulcowe, koła, felgi, opony i pozostałe tematy.
mateo1992
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2 lis 15, 18:31
Województwo: podkarpackie
Imię: Mateusz
Model: inny
Silnik: 1895

Post autor: mateo1992 »

Witam,
Mam okazję kupić opla omege b z 98 roku,autko aktualnie stoi u mnie i jest do sprzedania bo jest na chwilę pożyczone jako samochód zastępczy,stan bardzo ładny kolor szary metaliczny.
Jutro doślę zdjęcia,ale do rzeczy.
Posiada ona silnik 2.0 o mocy 101km jest to diesel,podobno w tym silniku tak się dowiedziałem z innego forum często padają pompy wtryskowe i jest problem z łańcuchem.
Czy to prawda?
Cena to 6300 myślę,że do drobnej negocjacji,na oponach zimowych letnie też może bym dostał.
Awatar użytkownika
takibobi
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 25 lis 16, 14:27
Województwo: mazowieckie
Imię: Bartosz
Model: Astra
Silnik: 2.0

Post autor: takibobi »

Sorry za archeologię, ale niech moja wypowiedż posłuży dla potomnych :), ogólnie rzecz biorąc omega z taqmtych lat miałą silniki od bmw, co mimo ewentualnych problemów daje możliwości szukania zamienników nie tylko w Oplach ale także w Bmw np. e36 ten fakt z koleji powoduje dostęp do dużej ilości częsci w fajnych cenach :) a co do ceny do jeśli buda jest zdrowa i ogólnie nie ma padaki z silnikiem to cena 6k jest do przyjęcia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opel Omega Forum”