Rozpórka

Zagadnienia związane z modyfikacjami naszych Opli i nie tylko. Tuning wewnętrzny i zewnętrzny, mechaniczny i wizualny.
Awatar użytkownika
Hans87
Klubowicz
Posty: 35
Rejestracja: 1 maja 15, 18:12
Województwo: śląskie
Imię: Marcin
Model: Corsa
Silnik: 1.5 td
Lokalizacja: Śląsk, Rybnik

Post autor: Hans87 »

Cześc wszystkim, robił ktoś z was może rozpórkę to zawieszenia?? no chyba że ktoś ma na sprzedaż do Corsy b
Pozdrawiam Marcin..;)
Awatar użytkownika
TochA
Klubowicz
Posty: 154
Rejestracja: 27 lut 15, 19:22
Województwo: kujawsko-pomorskie
Imię: Bartosz
Model: Astra
Silnik: 20SEH
Lokalizacja: Lubicz k.Torunia

Post autor: TochA »

Na kielichy przód jest sporo tego na allegro :) Dolną (mocowana do wahaczy chyba) też gdzieś widziałem ale za konkretne pieniądze bo była "markowa" , nie pamiętam producenta... Na tył trzeba by było porzeźbić samemu raczej ;)
Awatar użytkownika
Hans87
Klubowicz
Posty: 35
Rejestracja: 1 maja 15, 18:12
Województwo: śląskie
Imię: Marcin
Model: Corsa
Silnik: 1.5 td
Lokalizacja: Śląsk, Rybnik

Post autor: Hans87 »

Niej więcej wiem jak to zrobić tylko nie wiem czy sie opłaci. znalazłem na allegro taką co sądzicie o niej ?
https://archiwum.allegro.pl/oferta/rozporka-przednia-gorna-opel-corsa-b-i4988267949.html
czy pojemnos silnika tez ma znaczenie??
Pozdrawiam Marcin..;)
Awatar użytkownika
TochA
Klubowicz
Posty: 154
Rejestracja: 27 lut 15, 19:22
Województwo: kujawsko-pomorskie
Imię: Bartosz
Model: Astra
Silnik: 20SEH
Lokalizacja: Lubicz k.Torunia

Post autor: TochA »

Ja kupowałem do siebie i nie żałuje jak na razie. Pojemność nie ma znaczenia chyba, że masz wrzucony np silnik od GSI. Przykładowo do F-ki GSI rozpórka do normalnej F-ki nie podejdzie i vice versa :) . Jeżeli tą wątpliwość mamy rozwianą to następnym tematem jest sama rozpórka. Ja mam taką metodę regulacji jak ta z twojego linku (po bokach są śrubunki) i tą regulację uważam za lepszą niż rozwiązanie z 1 na środku rozpórki.

Krótko mówiąc: jeżeli jest pod Corse B i nie masz "nietypowego" dla rocznika i modelu silnika w autku to ta rozpórka z linku spełnia oczekiwania :)
Awatar użytkownika
Hans87
Klubowicz
Posty: 35
Rejestracja: 1 maja 15, 18:12
Województwo: śląskie
Imię: Marcin
Model: Corsa
Silnik: 1.5 td
Lokalizacja: Śląsk, Rybnik

Post autor: Hans87 »

Mam zwykły silnik isuzu 1.5.td więc problemu nie bd ;) To jak tak mówisz to zdecyduję się na tą rozpórkę dzięki wielki za wsparcie Pozdrawiam wszystkich!!! 8-)
Załączniki
Rozpórka - 1 cORSA.png
Rozpórka - 1 cORSA.png (7.67 KiB) Przejrzano 1119 razy
Pozdrawiam Marcin..;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning”