Pytanie/Ankieta

OpelKlub.net po godzinach. Miejsce do publikacji luźnych dyskusji, o wszystkim i o niczym.

Garaż na wynajem?

Tak
12
92%
Nie
1
8%
 
Liczba głosów: 13

!Tommy
Forumowicz
Posty: 89
Rejestracja: 30 gru 14, 11:17
Województwo: śląskie
Imię: Tommy
Model: Vectra
Silnik: 1.9 CDTi

Post autor: !Tommy »

Shoofeljnr pamietagsz Aro z Audi (od Bonusa). On kupił myjnie z Karchera za 600 tys. Ale miał plac w dobry miejscu i mówił ze nieźle się kręci.
Można czasem próbować kupić uzywke z Niemiec, ale bez gwarancji itp
Awatar użytkownika
bartek-mrc
Klubowicz
Posty: 12
Rejestracja: 12 sty 15, 23:10
Województwo: podkarpackie
Imię: Bartek
Model: Vectra
Silnik: 2.2dti
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: bartek-mrc »

nie miałem zielonego pojęcia ze myjnie to tak bardzo drogie są...
Opel Vectra C 2.2dti
!Tommy
Forumowicz
Posty: 89
Rejestracja: 30 gru 14, 11:17
Województwo: śląskie
Imię: Tommy
Model: Vectra
Silnik: 1.9 CDTi

Post autor: !Tommy »

Tez nie miałem pojęcia do momentu aż sam chciałem taki biznes założyć. Bylem w szoku jak poznałem ceny.

Po 2 to układy. Miałem na oku 2 miejsca. Jedno po starej stacji autogazu juz z kostka brukowa, prace, woda a nawet małym budynkiem dla pracownika. Przez urząd miasta szukałem właściciela, nikt nie mógł go namierzyć. Po około w roku otworzyli tam myjnie parowa, która upadła.

Drugie miejsce to teren nie uzbrojony, ale przy drodze dojazdowej z osiedla i całej dzielnicy do trasy. Pół roku się starałem, potem dowiedziałem się ze znajomy od kilku lat stara się też o to bo garaże chciał stawiać. No to w grupie siła i zaczęliśmy razem temat badać. Zlokalizowalismy właściciela (spółdzielnia mieszkaniowa, a działka obok miasto). Ale teren nie do pozyskania, brak przewidywań w zagospodarowaniu przestrzennym miasta itp. Odpuscilismy, a po 2 miesiącach wyjechały tam pierwsze maszyny. Po 2-3 miesiącach stała tam myjnia samoobsługowa...
Miejsce miało potencjał bo w słoneczny dzień w kolejce ciągle jest tam od 10 do 20 aut. Właściciel śmiga nową Audi A5.
Poprostu miał znajomości albo kasę na "prezenty".

Tez może być tak. Ze jak myjnia będzie bez nadzoru to konkurencja będzie ja niszczyć, ale to można ubezpieczeniem zalatwic
Awatar użytkownika
bartek-mrc
Klubowicz
Posty: 12
Rejestracja: 12 sty 15, 23:10
Województwo: podkarpackie
Imię: Bartek
Model: Vectra
Silnik: 2.2dti
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: bartek-mrc »

No fakt znajomości to podstawa żeby co cokolwiek załatwić w urzędach...
Opel Vectra C 2.2dti
Awatar użytkownika
shoofeljnr
Klubowicz
Posty: 243
Rejestracja: 4 sty 15, 21:32
Województwo: śląskie
Imię: Mateusz
Model: Vectra
Silnik: z19dt

Post autor: shoofeljnr »

No znam znam hehe. Myjnia i utrzymanie to też fajny kesz ale tak jak tommy pisze dobre miejsce i się kręci
Awatar użytkownika
mikas
Forumowicz
Posty: 86
Rejestracja: 4 sty 15, 15:28
Województwo: kujawsko-pomorskie
Imię: Mikołaj
Model: Astra
Silnik: C20NE
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: mikas »

Co do ankiety. Jeśli byłby to garaż z wszystkim co potrzebne, z kluczami, itp itd to tak. Ale też wszystko zależy od tego jakie ceny mieli by za odstąpienie takiego miejsca w tym garażu na np. godzinkę, albo jeżeli robilibyśmy coś czasochłonnego to jak wtedy by koszta wyglądały. Bo rozumiem że za godzinkę np. 30zł(przykładowo) i za każdą następną np. po 15zł. Wtedy okej. Ale jeśli taki garaż miałby ceny np. 100zł za 1h to ja bym podziękował. Wolał bym sam u siebiue w garażu powymieniać co się da samemu z swoim sprzętem, a jak nie to do mechanika i siema.
Astra moja pasja <3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off-Topic”