[Astra G] OPC by Kowal

Tutaj prezentujemy nasze Ople i ich modyfikacje, wymiany, naprawy.
Kowal
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 4 lut 15, 11:31
Województwo: małopolskie
Imię: Karol
Model: Astra
Silnik: Z20LET

Post autor: Kowal »

Na pewno dojdzie parę planów na bieżąco. Co do koła to na ten sezon budżet przewiduję tylko odświeżenie lakieru padło na czarny mat gdyż właśnie wszystkie dodatki są czarne, myślę że na przyszły sezon z organizuje coś nowego. Co do ciemnych szyb to dziękuję za przypomnienie bo myślę o tym, lecz zapomniałem napisać przez nieuwagę. :D 7ups stoi jak koza stoi to prawda, przy odrobinie szczęścia zmieni się to do 2- miesięcy, 8-)
Awatar użytkownika
daaarrr
Klubowicz
Posty: 56
Rejestracja: 17 sty 15, 17:33
Województwo: zachodniopomorskie
Imię: Daras
Model: Astra
Silnik: Y20DTH
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: daaarrr »

Fajny carvan, świetnie się prezentuje szkoda tylko że ciemnych szybek brak
Kowal
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 4 lut 15, 11:31
Województwo: małopolskie
Imię: Karol
Model: Astra
Silnik: Z20LET

Post autor: Kowal »

Dawno mnie nie było więc pora na aktualizacje, a więc tak co się zmieniło. Już mówię: :D
Zaraz po oponach zimowych do auta trafiły gumowe dywaniki, bo wiadomo szkoda welurowych.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dotarła także przesyłka z Niemiec w postaci oryginalnego breloka OPC.
Obrazek

Z racji tego że niestety konsola środkowa w fabryce nie została wykonana najlepiej i łuszczyła się, a dodatkowo od początku żywota Astry, ktoś podważał zaślepkę gniazda diagnostycznego śrubokrętem i została zniszczona, zostałem zmuszony do kupna paru plastików przygotowania reszty i oddania ich do ponownego lakierowania. ;) Niestety nie mam zdjęć z prac, lecz już gotowy efekt. Od razu oddałem do tapicera stare mieszki żeby mógł ściągnąć wzór do nowych. Zamontowałem także radio !! :D :D :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Showroom / Pochwal się swoim Oplem”