[Kadett E] Vauxhall Belmont Merit 1988r

Tutaj prezentujemy nasze Ople i ich modyfikacje, wymiany, naprawy.
Awatar użytkownika
Kabat
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 30 gru 14, 12:41
Województwo: warmińsko-mazurskie
Imię: Kuba
Model: Kadett
Silnik: C20NE & C16NZ

Post autor: Kabat »

1. Model: Opel Kadett 1998r sedan 4d
2. Silnik: 1.6 8v C16NZ
3. Rok produkcji: 1988
4. Przebieg: miliard km (bóg jeden wie :lol: )
5. Wyposażenie: wspomaganie kierownicy, el. lusterka, automatyczna skrzynia biegów, centralny zamek, el. antena
6. Inne informacje o aucie: Auto kupione za 200zł. Miał posłużyć jako dawca części do białego, ale po długiej burzy mózgu postanowiłem dziada ukleić i nim pośmigać - auto ma mega ciekawą historię + w drodze do domu po zakupie dostarczyło mi tyle emocji i śmiechu że żal byłoby mi go ciąć na kawałki :D Blachareczka, malowanie, zawieszenie nówka, hamulce nówka ;) Jest mnóstwo fuck upów - robiłem go na wariata, bo za wszelką cenę chciałem pojechać na zlot KTK Kadettem ;) Auto stylizowane na Vauxhalla Belmonta Merit :) Teraz stopniowo będę go ogarniał, z czasem przód na pewno klapnie bliżej ziemi, drzwi wymagają ponownego lakierowania ;) Ogólnie mówiąc chciałbym utrzymać go w klimacie lat 80/90 ;) Póki co jestem rozkochany w automacie (hiper klimatowy jest :D )
7. Car audio: Blaupunkt SC202 + jakieś noł nejmy w boczkach (dzieło poprzedniego właściciela ;) ) i noł nejmy w tylnej półce
8. Modyfikacje
a) Wewnątrz: Kierownica drewniana MotoLita
b) Zewnątrz: nowy lakier - beżowy półmat, zderzak przedni polift + halogeny, koła 14" Ronal OEM Opel
9. Plany: Popoprawiać fuck upy, obniżyć przód ;)
10. Wymiany/naprawy: Kompletna blacharka, technicznie wszystko co wymagało wymiany - wymienione na nowe, za długo by pisać ;) ;)
11. Zdjęcia:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
MaTT
Administrator
Posty: 224
Rejestracja: 29 gru 14, 11:26
Województwo: zachodniopomorskie
Imię: Mateusz
Model: Astra
Silnik: Z18XE

Post autor: MaTT »

Kolejny kadett, ładnie Ci to wyszło :)
Awatar użytkownika
Kabat
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 30 gru 14, 12:41
Województwo: warmińsko-mazurskie
Imię: Kuba
Model: Kadett
Silnik: C20NE & C16NZ

Post autor: Kabat »

Dzięki ;)

Jest mnóstwo poprawek, głównie lakierniczych, ale ogólnie jestem bardzo zadowolony :D

Zapomniałem dodać że od dnia zakupu, do dnia wyjazdu z garażu minęły 22 dni :D

Właśnie zbieram się do garażu żeby wymienić kompletny wydech - otworzyli mi obwodnicę miasta, wybrałem się na przejażdżkę... sedan wypluł wnętrzności :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Showroom / Pochwal się swoim Oplem”