[Astra F] Casablanka Irmscher Caravan c25xe by AndziA

Wszystkie zakończone projekty, sprzedane auta.
Awatar użytkownika
AndziA
Klubowicz
Posty: 88
Rejestracja: 2 sty 15, 14:37
Województwo: łódzkie
Imię: Anna
Model: Astra
Silnik: Z17DTH

Post autor: AndziA »

Udało się zrobić 2 z 4 zamierzonych modyfikacji a mianowicie dołożyć hokej GSI i założyć GABELki :D W planach był jeszcze grill LeMans, ale tą historię już znacie... No i miała być maska GSI, ale niestety tego nie udało się ogarnąć. Jestem dogadana z tą osobą na maskę, więc myślę że niedługo po zlocie wejdę w jej posiadanie, ale to już prawdopodobnie mod na przyszły sezon bo szkoda świeżo polakierowanej maski na zimę zakładać :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zarząd Klubu ASTRA TUNING TEAM - http://www.astratuningteam.pl
Awatar użytkownika
Krzysiek
Forumowicz
Posty: 219
Rejestracja: 28 gru 14, 22:00
Województwo: wielkopolskie
Imię: Krzysiek
Model: Astra
Silnik: X17DT
Lokalizacja: Koźmin Wielkopolski

Post autor: Krzysiek »

Szczerze tak jak nie byłem przekonany do tego grilla Irka to z GABELkami fajnie się prezentuje ;)
Nie myślałaś zrobić sobie kierunkowskazów takich jak SASA???
Awatar użytkownika
AndziA
Klubowicz
Posty: 88
Rejestracja: 2 sty 15, 14:37
Województwo: łódzkie
Imię: Anna
Model: Astra
Silnik: Z17DTH

Post autor: AndziA »

Krzysiek, dzięki :D Szczerze mówiąc z początku chciałam zrobić takie ciemne, ale po założeniu na auto zmieniłam zdanie i takie mi się bardziej podobają :)

Blanka zawitała na X zlot Astra Tuning Team z Bełchatowie :) Wywołała spore zainteresowanie, padło mnóstwo pytań co było dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem :) Wiele osób pytało mnie o liczne niedoróbki, odpowiedź jest bardzo prosta... Wciąż studiuję dziennie, a więc nie pracuję zatem kasy mam nie dużo i nie stać mnie na lakiernika czy mechanika, 90% napraw przy Kombi wykonuję sama własnoręcznie (no ewentualnie do odkręcenia czegoś przydaje się Gaw0r) i wbrew temu co niektórzy mówią (Gaw0r kupuje Ci graty i utrzymuje auto), wszystko co posiada Blanka na sobie i w sobie kupiłam sama za własną kasę. Dlatego nie wygląda ona tak jak bym chciała żeby wyglądała, ale i tak jestem dumna z tego co udało mi się osiągnąć :)

Zderzak przedni i tylny malowany był przeze mnie w tygodniu poprzedzającym zlot :D Patrząc na fotkę poniżej wyglądały chyba całkiem przyzwoicie?
Obrazek

Udało się również wywalczyć I miejsce w kategorii Najgłośniejsze Car Audio zlotu :D
Lanzar wydmuchał ponad 95dB, a pieniądze i piwo na dachu skakały jak oszalałe :D
Obrazek

Obrazek

Pomiar "gleby" wykazał że Irmscherowskie sprężyny na przodzie faktycznie obniżają -30mm względem seryjnego zawiasu.
Głośność wydechu w normie w końcu to tylko komorowy Irmscher :)

Poniżej kilka fotek ze zlotu:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Z kolegą Raku, w tych samych okularkach :D
Obrazek

Z siostrzyczką kolegi felek666, :D (Na zlocie w pewnym momencie, dopiero po chwili zorientowałam się, że idę do nie swojego auta :P)
Obrazek

Klony trzy :D
Obrazek

Dwie fotki z powrotu do domu :)
Obrazek

Obrazek
Zarząd Klubu ASTRA TUNING TEAM - http://www.astratuningteam.pl
Awatar użytkownika
CorsaCG
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 29 maja 15, 23:41
Województwo: kujawsko-pomorskie
Imię: Michał
Model: Corsa
Silnik: X12SZ

Post autor: CorsaCG »

ładna ta asterka :p
gratulację :D
Awatar użytkownika
AndziA
Klubowicz
Posty: 88
Rejestracja: 2 sty 15, 14:37
Województwo: łódzkie
Imię: Anna
Model: Astra
Silnik: Z17DTH

Post autor: AndziA »

Malutki UP :D

Na zimę wpadły mi w ręce "nowe" lampki :) Przedliftowa seria SMOKED z elektryczną regulacją. Powinno być ładnie z BRITAXami. GABELKI przez zimę trochę odnowię i pomaluję coby na wiosnę cieszyły oko 8-)

Obrazek


Na tył (klapa bagażnika) wpadły dwudrożne głośniczki Pioneer TS-1754. Montaż jak tylko kupię dystanse. Ori jeszcze grają całkiem nieźle, ale jak z przodu Pioneer to i z tyłu też niech będzie :P

Obrazek


I na koniec - kto powiedział, że taką Astrą nie można do lasu na grzyby pojechać :D (wybaczcie za jakość, ale tylko maszynka do mięsa była pod ręką...).

Obrazek

Obrazek
Zarząd Klubu ASTRA TUNING TEAM - http://www.astratuningteam.pl
Awatar użytkownika
AndziA
Klubowicz
Posty: 88
Rejestracja: 2 sty 15, 14:37
Województwo: łódzkie
Imię: Anna
Model: Astra
Silnik: Z17DTH

Post autor: AndziA »

Astra już oficjalnie bierze udział w OWLA4 - numerek startowy 010 :)

Obrazek
Zarząd Klubu ASTRA TUNING TEAM - http://www.astratuningteam.pl
Awatar użytkownika
Artur74
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 18 sty 15, 15:08
Województwo: dolnośląskie
Imię: Artur
Model: Astra
Silnik: 1.6 XER

Post autor: Artur74 »

http://www.polskiekrajobrazy.pl/Artur74/Galeria/1214:auta_i_motory/85500:wedlug_nawigacji_na_skrzyzowaniu_prosto_to_pojechalem_.html
Astrą po lesie da się jeździć, sprawdziłem parę razy ;) Podziwiam Twój zapał i konsekwencję w doprowadzaniu asterki do ideału, tak trzymaj!
Awatar użytkownika
AndziA
Klubowicz
Posty: 88
Rejestracja: 2 sty 15, 14:37
Województwo: łódzkie
Imię: Anna
Model: Astra
Silnik: Z17DTH

Post autor: AndziA »

Artur74, dzięki wielkie :) Cały czas coś się przy niej grzebie, ale do ideału będzie ciężko ją doprowadzić. Stare auto to zawsze coś wychodzi.

Na tą chwilę nie wiele się zmieniło.
Auto zaczęło dużo palić bo około 18-20l PB95 na 100km... błędu żadnego nie pokazywała, ale przy wciśniętym gazie w jednej pozycji potrafiła chwilowo tracić moc. Okazało się, że jest przedmuch na portkach na "harmonijce" i sonda głupiała. Dzięki uprzejmości kolegi slane, z ATT który wspawał w portki nową plecionkę i zmienił sondę, Astra odzyskała moc i spalanie rwóciło do normy 11-12l/100km :D

Ostatnio akumulator strzela mi fochy i po naładowaniu trochę pojeździłam... auto teraz miało 7 dni przerwy w odpalaniu i wczoraj już nawet nie prychnęło :/ Zatem muszę szukać nowego akumulatora... Wszystko mam w elektryce i z racji dużego silnika wg katalogu powinnam mieć 70-74Ah i minimalnej mocy rozruchowej 600A. Na tą chwilę wybrałam 4 i nie mogę się zdecydować który kupić, bo każdy ma jakieś swoje wady i zalety... pomożecie? :D

1. Centra Futura 64Ah/640A - 3 lata warancji + 2-letni pakiet Centra Assistance - 270zł
2. Centra Standard 70Ah/640A - 2 lata gwarancji - 229zł
3. Hart (produkowany w fabryce Bosch) 74Ah/680A - 2 lata gwarancji - 242zł
4. Giga Watt (produkowany w fabryce Bosch) 74Ah/680A - 2 lata gwarancji - 235zł

Nawet takie cudo sobie sprawiłam, żeby na zimę akumulator miał ciepło:
Obrazek

Powoli zbieram się do zmiany lamp i kół na "zimowe" :D No i czeka mnie przegląd... nie martwie się, bo wiem że sporo nowych części Astra dostała i te kluczowe rzeczy są w 100% sprawne. Na wiosnę czeka mnie wymiana amortyzatorów z tyłu, bo niestety są już słabawe (jak wejdzie duża ciężka skrzynka CA do bagaja to mogą siąść do końca :D). No i któryś przegub zaczyna dawać znać o sobie, więc zaczynam się rozglądać za nowym. Przed zmianą na zimowy setup cyknęłam jeszcze kilka fotek w obecnym stanie :)

Jesień 2015
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kilka fotek z wypadu do nowego centrum Sukcesja :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zarząd Klubu ASTRA TUNING TEAM - http://www.astratuningteam.pl
Awatar użytkownika
Teo
Klubowicz
Posty: 201
Rejestracja: 31 gru 14, 10:14
Województwo: pomorskie
Imię: Przemek
Model: Astra
Silnik: Z16XE

Post autor: Teo »

Ja kupiłem do mojej VA Centra Futura 62 Ah za 300zł i w niej też ma 3 letnią gwarancję. Auto zapala dużo lepiej :D i nie żałuję, że postawiłem na Centrę.
|Skoda Favorit 135LS 91" | Pierwsze kroki
|Opel Vectra A C20NE CD LPG 92" | Pierwsza miłość
|Opel Astra G Z16XE LPG 01"| Mieszane uczucie
Awatar użytkownika
pucinmz
Klubowicz
Posty: 296
Rejestracja: 20 lip 15, 9:36
Województwo: pomorskie
Imię: Marcin
Model: Vectra
Silnik: Z16XE
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: pucinmz »

Widzę, że bialutki doczekał się kolejnych fotek. Fajnie wygląda po zmroku :)
Zablokowany

Wróć do „Showroom / Pochwal się - archiwum”