[Astra F] Casablanka Irmscher Caravan c25xe by AndziA

Wszystkie zakończone projekty, sprzedane auta.
Awatar użytkownika
AndziA
Klubowicz
Posty: 88
Rejestracja: 2 sty 15, 14:37
Województwo: łódzkie
Imię: Anna
Model: Astra
Silnik: Z17DTH

Post autor: AndziA »

Teo, czytam dużo takich opinii, widać że Centra ma renomę dlatego też postawiłam na nią :)

pucinmz była chwila to się coś cyknęło :D Lepiej po zmroku wygląda niż za dnia :P

Jutro Astra jedzie na przegląd i w tym tygodniu już prawdopodobnie wskoczy w zimowe buty i lampy.

Akumulator już śmiga w Blance, oczywiście wybór padł na Centa Futura 64AH :D 3 lata gwarancji i dobre opinie mnie przekonały. A najlepsze jest to, że udało mi się go kupić za 270zł a cena na półce w tym sklepie tego modelu to 360zł :D :D :D
Obrazek

Wczoraj zamontowaliśmy w klapie Pioneer TS-1754, efekt jest o niebo lepszy niż na zwykłych ori głośnikach...
Obrazek

Wpadły mi w ręce nowiuteńkie syczki Pioneer TS-G131C. Montaż w trójkąty już niebawem. Teraz całe autko wyposażone jest w Pioneery, więc na wiosnę biorę się już za skrzynkę i wzmacniacz :D
Obrazek

Zatem CAR-AUDIO wygląda następująco:
- Radio Blaupunkt Buenos Aires 200
- Przód: Jednotonowe 16cm Pioneer ts-h1701 + syczki Pioneer ts-g131c
- Tył: Dwutonowe 16cm Pioneer ts-1754
- W planach skrzynka pod wymiar bagażnika (juz jest gotowa) liczona pod głośnik PHASE 30cm. Muszę ją tylko obić materiałem (prawdopodobnie z podsufitki) :D

A na koniec pochwalę się rarytasem, który niedawno do mnie dotarł - nówka sztuka. Malowanie na lato :D
Obrazek
Zarząd Klubu ASTRA TUNING TEAM - http://www.astratuningteam.pl
Awatar użytkownika
grabarz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 2 sie 15, 11:47
Województwo: łódzkie
Imię: Michał
Model: Omega
Silnik: 2,5 DTI

Post autor: grabarz »

Jest progres szacun widzę zima nie odpuszczasz :D powiedz mi jak te syczki grają i jak to cenowo wygląda?
Awatar użytkownika
Administrator
Administrator
Posty: 198
Rejestracja: 28 gru 14, 0:30
Województwo: mazowieckie
Imię: Marcin
Model: Zafira
Silnik: Z19DT
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Administrator »

Białasek rządzi :)
Awatar użytkownika
AndziA
Klubowicz
Posty: 88
Rejestracja: 2 sty 15, 14:37
Województwo: łódzkie
Imię: Anna
Model: Astra
Silnik: Z17DTH

Post autor: AndziA »

grabarz, ja je kupiłam nowe w zestawie, głośniki jednotonowe sprzedałam i syczki wyszły mnie 20zł :D jak założe to powiem jak grają ;)

veron, dzięki :) Powoli ale do przodu ;)

I oto jak Blanka wygląda na Black Froncie na zimę :D
Trochę dziwnie tak na tych żółtych żarówkach, taki old style. Ale na zimę ujdzie :)
ObrazekObrazekObrazek

I dwie ostatnie fotki na letnich kółkach ;)
Obrazek

Obrazek

Astra śmiga już na pączkach :D
Przyznam szczerze, że już zapomniałam jak komfortowo jeździ się na 15' :)
Obrazek

Obrazek
Zarząd Klubu ASTRA TUNING TEAM - http://www.astratuningteam.pl
Awatar użytkownika
grabarz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 2 sie 15, 11:47
Województwo: łódzkie
Imię: Michał
Model: Omega
Silnik: 2,5 DTI

Post autor: grabarz »

to czekam z niecierpliwoscia na efekt bo tez szukam czegos do swojej :)
Awatar użytkownika
AndziA
Klubowicz
Posty: 88
Rejestracja: 2 sty 15, 14:37
Województwo: łódzkie
Imię: Anna
Model: Astra
Silnik: Z17DTH

Post autor: AndziA »

A żeby nie było że przy Astrze cisza na zimę to moja laleczka też dostała prezent od mikołaja :D
Po dogadaniu z koleżanką, przyjedzie do mnie w Sylwestra prosto z dolnego śląska :D Na wiosnę malowanie :mrgreen:
Obrazek
Zarząd Klubu ASTRA TUNING TEAM - http://www.astratuningteam.pl
Awatar użytkownika
TochA
Klubowicz
Posty: 154
Rejestracja: 27 lut 15, 19:22
Województwo: kujawsko-pomorskie
Imię: Bartosz
Model: Astra
Silnik: 20SEH
Lokalizacja: Lubicz k.Torunia

Post autor: TochA »

No no super prezencik :D A może coś jeszcze ? Do wigilii jeszcze pare ładnych godzin :P
Awatar użytkownika
AndziA
Klubowicz
Posty: 88
Rejestracja: 2 sty 15, 14:37
Województwo: łódzkie
Imię: Anna
Model: Astra
Silnik: Z17DTH

Post autor: AndziA »

Astra ma się dobrze :D
Od wczoraj mam całkiem ładny widok na zegarach w postaci pełnego baku benzyny :D Wreszcie będę mogła dokładnie sprawdzić ile pali V-ka ;)
Obrazek

Niestety po raz 3 już padła mi któraś z dwóch listew LPG - Matrix (koszt jednej używanej około 200zł), ale tym razem Astra nie chodzi już na 2 cylindry (tylko na LPG, na PB jest miodzio :D ). Stwierdziłam, że kolejny raz nie będę już inwestować w ten szajs i zakupiłam sobie przejściówki Matrix > Valtek, dzięki czemu nie muszę ciąć instalacji elektrycznej żeby zmienić listwy na inne.
Obrazek

Zamiast Martixa kupiłam dwie nowe listwy OMVL - REG FAST DREAM XXL. Mój gazownik uważa, że powinny się o niebo lepiej spisywać niż te co miałam i są podobno lepsze od czerwonych Valteków (a przynajmniej droższe)... zobaczymy jak będzie.
Obrazek

A dzisiaj przywiozłam sobie element który pozwoli mi na wiosnę pozbyć się wreszcie haka :D
Zdesio z identycznej Astry w kolorku Y474, wszystkie zaczepy całe - stan praktycznie idealny :)
Obrazek
Zarząd Klubu ASTRA TUNING TEAM - http://www.astratuningteam.pl
Awatar użytkownika
AndziA
Klubowicz
Posty: 88
Rejestracja: 2 sty 15, 14:37
Województwo: łódzkie
Imię: Anna
Model: Astra
Silnik: Z17DTH

Post autor: AndziA »

Kilka zimowych fotek na najpiękniejszej ulicy Łodzi - Piotrkowskiej :D
Wybaczcie za brudne auto, ale białe przy tej pogodzie po chwili jazdy i tak jest zaraz brudne ;)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

I jedno z najnowocześniejszą budowlą Łodzi. Trasa W-Z, przystanek Przesiadkowo :562:
Obrazek
Zarząd Klubu ASTRA TUNING TEAM - http://www.astratuningteam.pl
Awatar użytkownika
AndziA
Klubowicz
Posty: 88
Rejestracja: 2 sty 15, 14:37
Województwo: łódzkie
Imię: Anna
Model: Astra
Silnik: Z17DTH

Post autor: AndziA »

Cieplej się zrobiło i spalanie spadło do 13,5l/100km :D A noga wcale lekka nie była ;)
Ostatnio babeczka podjechała sobie BMW Serii 6, wyprzedziłam ją trochę na dwójce. Jak to zobaczyła od razu dała gaz do dechy i na dwójce do odcinki prawie jechała ze mną równo. Jak wrzuciłam trójkę to odjechała w siną dal :P Ale na następnych światłach się uśmiechnęła i pokazała kciukiem "OK" :D :D :D
I za to właśnie kocham moją Astrę, że jest stara (w październiku 2015, skończyła 20lat), ale potrafi zaskoczyć i wtedy to spalanie nawet mnie nie rusza 8-)

Zbieram się do założenia kilku fantów:
Obrazek

Rygielki niestety tylko a'la Irmscher bo na razie mnie nie stać żeby wydać 200zł na pierdółkę ;)
Rączki będą miały wymienione wkłady, bo klej puścił i ostatnio w czasie jazdy po prostu wypadły :D A dodatkowo zamontowane będą na przodzie (musiałam podciąć trochę blachę, bo wkłady od podświetlenia się nie mieszczą w ori miejsca) - teraz będą 4 w pełni świecące rączki w podsufitce :oops:
Trójkąty wykorzystałam stare (pod manualne lustra) i trochę materiału z podsufitki do oklejenia :D Jestem zadowolona z wykonania, zobaczymy jaki będzie efekt po założeniu.

EDIT
No to wjechały trójkąciki z Pioneerami :D Zdjęcie tego nie oddaje, ale z podsufitką całkiem nieźle się to komponuje i jakość dźwięku jest o niebo lepsza niż na seryjnych cykaczach ;) W końcu można podkręcić basik na wooferach :P
Obrazek

Podświetlane rączki już siedzą na miejscu z przodu, wszystko cacy działa i w końcu nic nie lata :D Można jeździć bez obaw że coś spadnie na głowę...
Obrazek
Zarząd Klubu ASTRA TUNING TEAM - http://www.astratuningteam.pl
Zablokowany

Wróć do „Showroom / Pochwal się - archiwum”